Zabawki dla 7 latka idealne na Gwiazdkę

25/11/2020

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla dzieci nie wiążą się one z wieczerzą wigilijną, czy pasterką, ale górą… prezentów. Im dziecko starsze, tym jego życzenia są bardziej wygórowane. Co kupić na Gwiazdkę 7-latkowi? Które z zabawek są na tyle atrakcyjne, że trafią w gust każdego dziecka?

Magia zachwyca każdego!

Zabawki dla 7 latka (zobacz) nie muszą oznaczać typowych zestawów, jakie spotyka się w sklepach papierniczych: klocków konstruktorskich, lalek Barbie, czy kuferka z grami edukacyjnymi. Im bardziej wyszukany upominek, tym większa frajda dla młodego człowieka.

Hitem ostatnich lat jest lewitująca kula. Zainstalowany w niej inteligentny system pozwala na sterowanie bryłą wyłącznie rękami. Reaguje ona na 30 rodzajów ruchów dłoni. Dodatkowo może obracać się wokół własnej osi, podskakiwać w powietrzu lub odlecieć i wrócić niczym bumerang.

Z reguły dzieci mają tendencję do zachwycania się wszystkim, co unosi się w powietrzu. Taki prezent to zatem prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Trochę nauki nie zaszkodzi!

Wśród zabawek dla 7 latka prym wiodą zabawki edukacyjne. Dziecku w tym wieku warto podarować coś, co może go zaciekawić, wzbudzić w nim nowe zainteresowania, zachęcić do dalszej edukacji.

Gdy pod choinką malec znajdzie zapakowany zestaw Ciało Ludzkie, od razu będzie chciał poznać sekrety ludzkiego organizmu! W skład kompletu wchodzi nie tylko szkielet z organami. Młody człowiek poprzez zabawę może także złożyć model DNA, posłuchać swojego bicia serca za pomocą stetoskopu, a za sprawą ilustrowanej instrukcji dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat anatomii człowieka.

Dla małych podróżników

Jeśli dziecko interesuje się światem, geografią, kulturą innych krajów i nazwami stolic, wprost wymarzoną zabawką na Święta Bożego Narodzenia będzie interaktywny globus wyposażony w pióro z czujnikiem optycznym oraz panel sterowania. Gdy końcówką pióra dotknie się wybranego miejsca na kuli ziemskiej, uruchamiane jest nagranie audio, które przekazuje najciekawsze informacje na jego temat.