Zabawki dla 7 latka idealne na Gwiazdkę

25/11/2020

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla dzieci nie wiążą się one z wieczerzą wigilijną, czy pasterką, ale górą… prezentów. Im dziecko starsze, tym jego życzenia są bardziej wygórowane. Co kupić na Gwiazdkę 7-latkowi? Które z zabawek są na tyle atrakcyjne, że trafią w gust każdego dziecka?

Magia zachwyca każdego!

Zabawki dla 7 latka (zobacz) nie muszą oznaczać typowych zestawów, jakie spotyka się w sklepach papierniczych: klocków konstruktorskich, lalek Barbie, czy kuferka z grami edukacyjnymi. Im bardziej wyszukany upominek, tym większa frajda dla młodego człowieka.

Hitem ostatnich lat jest lewitująca kula. Zainstalowany w niej inteligentny system pozwala na sterowanie bryłą wyłącznie rękami. Reaguje ona na 30 rodzajów ruchów dłoni. Dodatkowo może obracać się wokół własnej osi, podskakiwać w powietrzu lub odlecieć i wrócić niczym bumerang.

Z reguły dzieci mają tendencję do zachwycania się wszystkim, co unosi się w powietrzu. Taki prezent to zatem prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Trochę nauki nie zaszkodzi!

Wśród zabawek dla 7 latka prym wiodą zabawki edukacyjne. Dziecku w tym wieku warto podarować coś, co może go zaciekawić, wzbudzić w nim nowe zainteresowania, zachęcić do dalszej edukacji.

Gdy pod choinką malec znajdzie zapakowany zestaw Ciało Ludzkie, od razu będzie chciał poznać sekrety ludzkiego organizmu! W skład kompletu wchodzi nie tylko szkielet z organami. Młody człowiek poprzez zabawę może także złożyć model DNA, posłuchać swojego bicia serca za pomocą stetoskopu, a za sprawą ilustrowanej instrukcji dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat anatomii człowieka.

Dla małych podróżników

Jeśli dziecko interesuje się światem, geografią, kulturą innych krajów i nazwami stolic, wprost wymarzoną zabawką na Święta Bożego Narodzenia będzie interaktywny globus wyposażony w pióro z czujnikiem optycznym oraz panel sterowania. Gdy końcówką pióra dotknie się wybranego miejsca na kuli ziemskiej, uruchamiane jest nagranie audio, które przekazuje najciekawsze informacje na jego temat.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.