Pierwsza liga speedcubingu

21/07/2018

Spedcubing to pasja układania kostki Rubika. Na bazie znanej i cenionej kostki powstało dzisiaj już wiele modeli tej niezwykle inteligentnej gry.
Dla pasjonatów i osób, które należą do pierwszej ligi, organizowane są specjalne zawody speedcubingu z super nagrodami.

LICZY SIĘ CZASkostka speedcube

W układaniu inteligentnych kostek liczy się czas, w bardzo szybkim czasie trzeba ułożyć ściany kostek w tych samych kolorach. Kostki stają się coraz to ciekawsze w swojej formie, są oczywiście bardzo kolorowe i nie zawsze przypominają swoim kształtem kwadratową kostkę.
Dla pierwszoligowych speedcuberów organizowane są specjalne zawody w naszym kraju, w Europie i na całym świecie. Amatorzy kostek Rubika i gier logicznych biją rekordy, układają inteligentne kostki i rozwijają swoją inteligencję.

SPEEDCUBING

Jest to doskonała forma rekreacji dla dzieci i młodzieży. Bardzo uspokaja, relaksuje i niesamowicie rozwija umysł. Speedcubing jest rozrywką dla każdego, wciąga i działa jak nieszkodliwy narkotyk.
Na terenie naszego kraju jest wiele klubów, zrzeszających amatorów kostki Rubika i kostek inteligentnych oraz różnego rodzaju gier logicznych. Gracze zapisują się na zawody nie tylko w naszym kraju ale także i za granicę.
Kostki pozytywnie zakręcają i są ciekawą formą spędzenia wolnego czasu, tym bardziej, że speedcubing może być także rodzinną rozrywką.

WSPÓŁZAWODNICTWO I ZABAWA

Poprzez współzawodnictwo dzieci, młodzież i dorośli integrują się ze sobą i mile spędzają czas oraz zawiązują między sobą międzynarodowe przyjaźnie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.