Moda ciążowa – stylowo i wygodnie w ciąży

01/04/2018

Ciąża to magiczny czas, który kobiety wspominają ze wzruszeniem. Jednak zmieniające się ciało wymusza również zmianę garderoby. Moda ciążowa to ubrania, które nie tylko spełnią specjalne potrzeby pań spodziewających się dziecka, ale też prezentują się modnie i stylowo.

spodnica ciazowaDopasowanie w każdym calu

Odzież ciążowa szyta jest z miękkich, oddychających materiałów najwyższej jakości, w fasonach idących w zgodzie z najnowszymi trendami. Minęły czasy, kiedy okres ciąży kojarzył się z bezkształtnymi ubraniami – workami. Producenci oferują szeroką gamę odzieży, by przyszłe mamy mogły ubrać się od stóp do głów. Bielizna, kostiumy kąpielowe, rajstopy, spodnie, bluzki, a nawet sukienka czy spódnica ciążowa to nic zaskakującego w modzie ciążowej.

Spodnie i spódnice ciążowe w w 99shop.pl szyte są według tego samego wzorca. Zamiast ścisłego i sztywnego pasa na zamek czy guziki, wszyty jest szeroki pas z elastycznej tkaniny. To gwarantuje, że dolna część garderoby będzie miękko opinać brzuszek, jednocześnie nie zsuwając się i nie powodując ucisku.

Eleganckie bluzki dla pań w ciąży mają poszerzony przedni obszar, tak by zmieścił się rosnący brzuch oraz powiększające się piersi. Natomiast t-shirty mają przedłużony fason z marszczeniami po bokach, które ładnie układają się na brzuchu.
Bielizna, rajstopy i kostiumy kąpielowe są szyte z podwyższonym stanem, dzięki temu nie zatrzymują się pod brzuchem powodując dyskomfort, tylko delikatnie go otulają.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.