Butelka dr Brown – przyda się na bolesne kolki
Żywienie / 18/05/2018

Kiedy dziecko często miewa bolesne kolki przyczyną tego jest zapowietrzenie, powstałe wskutek nałykania się przez nie powietrza podczas spożywania posiłku. Kolki występujące u niemowląt z czasem zanikają, jednak bywają na tyle uciążliwe zarówno dla dziecka, jak i rodziców, że warto pomyśleć jak im zaradzić. Butelka Dr Brown – wyposażona w system odpowietrzający Jeśli dziecko spożywa mleko zarówno z piersi, jak i z butelki, bądź tylko z butelki można się zająć bolesnym problemem kolek od razu. Można po prostu wymienić butelkę na taką, która przyczyni się do zmniejszenia ilości połykanego wraz z pokarmem powietrza. Wystarczy butelka wyposażona w system odpowietrzający, jak np. butelka Dr Brown. Dobieranie smoczków do butelki Dodatkową zaletą tych butelek jest możliwość dobrania do nich odpowiedniego smoczka, wykonanego z silikonu. Smoczki dobiera się również względem wieku dziecka. Niemowlęta powinny mieć takie, które wymagają od nich wysiłku podczas jedzenia, podobnie jak karmienie piersią. Butelka towarzyszy dziecku w kolejnych miesiącach życia Ważna jest możliwość wymiany smoczków do danej butelki dr Brown. W taki sposób dziecko w kolejnych miesiącach swojego życia może nadal z niej korzystać. Dzięki podziałce na butelce możliwa jest stała kontrola ilości wypitego przez dziecko mleka. Oczywiście dla starszych dzieci warto wybierać kilka butelek o większej pojemności,…

Sportowe stroje kąpielowe dla dzieci
Na zewnątrz / 18/05/2018

Wiele kilkulatków uwielbia pływanie. Jest to niezwykle wartościowa forma sportu, jako że w przyjemny sposób wspomaga prawidłowy rozwój dziecka i aktywizuje całe jego ciało. Aby więc ułatwić tę aktywność, przydatne są odpowiednie stroje kąpielowe dla dzieci, które dzięki wygodzie i dopasowaniu sprawią, że pływanie będzie jeszcze większą przyjemnością. Sklep odzieżowy czy sportowy? Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego w sklepach odzieżowych pojawia się wiele rodzajów strojów kąpielowych dla dzieci i dorosłych. Z reguły kuszą one ciekawymi wzorami, ozdobami czy nawet nietypowym wyglądem, jednak jeżeli strój ma przede wszystkim być funkcjonalny, warto kupić najprostszy spośród nich. Stroje stworzone z myślą o pływaniu najłatwiej znaleźć w sklepach sportowych. Tym, co zniechęca przy zakupie stroju kąpielowego w jednym z markowych sklepów sportowych jest zazwyczaj cena, jednak trzeba wiedzieć, że jakość takiej odzieży jest znacznie wyższa i posłuży on dziecku przez zdecydowanie dłuższy czas, a więc jest to trafna inwestycja. Prostota i funkcjonalność strojów kąpielowych W strojach zaprojektowanych dla pływaków zazwyczaj dominuje prostota. Są one jednolite, często również pojawiają się kolorowe pasy, które są jedynym elementem ozdobnym w tego typu stroju. Płacąc za nie wyższą cenę można mieć pewność, że są one wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które zniosą intensywną aktywność fizyczną przez długi czas….